TOP TON – hudba na firemní akce

Na firemních akcích kapela TOP TON vystupuje v tříčlenném obsazení (klávesy – elektrická kytara – akustická kytara).

Reference

Kapela má zkušenosti se zajištěním hudebního doprovodu na mnoha firemních akcích, ať již jde o firemní párty k různým příležitostem, prezentace pro obchodní partnery nebo dny otevřených dveří.

Repertoár

Repertoár na firemních akcích přizpůsobíme charakteru akce, náladě a skladbě publika a přání pořadatele.

Začátek hraní

Příjezd kapely na místo je zhruba 2 hodiny před dohodnutým začátkek produkce.

Délka hraní

Délka produkce je libovolná, dle dohody s pořadatelem.

Možnost využití aparatury

Kapela disponuje profesionální zvukovou aparaturou. Využití bezdrátového mikrofonu pořadatelem (pro moderátory, řečníka) a možnost přehrání zvukových nosičů (např. vystoupení hostů) je samozřejmostí. Požadavky a technické detaily je vhodné s kapelou konzultovat předem – obě strany pak budou připraveny a předejdeme tím hektickému řešení problémů na místě.

Technické podmínky

Kapela potřebuje pro umístění aparatury podium nebo volný vyvýšený prostor o rozměrech ideálně cca 4 m x 3 m (případně nám sdělte reálné možnosti a konkrétní situaci určitě vyřešíme), správně zapojený samostatný přívod elektrické energie - 230V/16A nebo 400V/32A (zásuvka 5-ti kolíková nebo 4 kolíková).

Pro bezproblémovou a rychlou přípravu je potřeba zajistit volný přístup a průjezd k místu, od kterého je možné stěhovat aparaturu na místo produkce.

V případě venkovní produkce je potřeba na rovné ploše zajistit suché kryté podium (nebo stan s dostatečně vyvýšenou podlážkou) s pevnou střešní konstrukcí, bočními stěnami a příslušnými rozměry. V případě nepříznivého počasí je potřeba počítat s případným přerušením (v krajním případě i ukončením) produkce z důvodu eliminace rizika úrazu elektrickým proudem a poškození aparatury a nástrojů.

V případě venkovní produkce také není možné aparaturu stěhovat (např. zpět do interiéru apod.). Aparatura je vždy rozmístěna a propojena dle konkrétní situace na místě - v případě přemístění by bylo potřeba vše sbalit, přemístit na nové místo, znovu propojit a zprovoznit. Taková operace je časově náročná (v řádu hodin).

Spolehlivost, profesionalita

Profesionální přístup a spolehlivost je samozřejmostí.

V případě zájmu o naši kapelu nám zašlete poptávku, rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.Související odkazy: