TOP TON – hudba na ples

Na plesech kapela TOP TON vystupuje v tříčlenném obsazení (klávesy – elektrická kytara – akustická kytara).

Reference

Během plesové sezóny pravidelně vystupujeme na mnoha společenských plesech. Za dobrou vizitku považujeme skutečnost, že se na nás pořadatelé pravidelně a opakovaně obracejí.

Repertoár

Díky širokému repertoáru jsme schopni zahrát hudbu různých stylů včetně lidových písní (polka / valčík). Na maturitních plesech pak hrajeme převážně pop-rockový repertoár.

Začátek hraní

Příjezd kapely na místo je zhruba 2 hodiny před dohodnutým začátkek produkce.

Délka hraní

Délka produkce je libovolná, dle dohody s pořadatelem.

Možnost využití aparatury

Kapela disponuje profesionální zvukovou aparaturou. Využití bezdrátového mikrofonu pořadatelem (pro moderátory, losování tomboly) a možnost přehrání zvukových nosičů (např. předtančení, vystoupení hostů) je samozřejmostí. Požadavky a technické detaily je vhodné s kapelou konzultovat předem – obě strany pak budou připraveny a předejdeme tím hektickému řešení problémů na místě.

Technické podmínky

Kapela potřebuje pro umístění aparatury podium nebo volný vyvýšený prostor o rozměrech ideálně cca 4 m x 3 m (případně nám sdělte reálné možnosti a konkrétní situaci určitě vyřešíme), správně zapojený samostatný přívod elektrické energie - 230V/16A nebo 400V/32A (zásuvka 5-ti kolíková nebo 4 kolíková).

Pro bezproblémovou a rychlou přípravu je nutné zajistit volný přístup a průjezd k místu, od kterého je možné stěhovat aparaturu na podium - ideálně parkovací místo vedle rampy / vchodu.

Spolehlivost, profesionalita

Profesionální přístup a spolehlivost je samozřejmostí.

V případě zájmu o naši kapelu nám zašlete poptávku, rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.Související odkazy: