TOP TON – hudba na ples

Na plesech kapela TOP TON vystupuje v tříčlenném obsazení (klávesy – elektrická kytara/akordeon – akustická kytara).

Reference

Během plesové sezóny pravidelně vystupujeme na mnoha společenských plesech. Za dobrou vizitku považujeme skutečnost, že se na nás pořadatelé pravidelně (a opakovaně) obracejí.

Repertoár

Díky širokému repertoáru jsme schopni zahrát hudbu rozmanitých stylů včetně lidových písní (polka / valčík). Na maturitních plesech pak hrajeme převážně pop-rockový repertoár.

Začátek hraní

Příjezd kapely na místo je zhruba 2 hodiny před dohodnutým začátkek produkce.

Délka hraní

Délka produkce je libovolná, dle dohody s pořadatelem.

Možnost využití aparatury

Kapela disponuje profesionální zvukovou aparaturou. Využití bezdrátových mikrofonů pořadatelem (pro moderátory, losování tomboly) a možnost přehrání zvukových nosičů (např. vystoupení hostů) je samozřejmostí. Požadavky a technické detaily je vhodné s kapelou konzultovat předem – obě strany pak budou připraveny a předejdeme tím hektickému řešení problémů na místě.

Technické podmínky

Kapela potřebuje pro umístění aparatury podium nebo volný vyvýšený prostor o rozměrech ideálně cca 4 m x 3 m (případně nám sdělte reálné možnosti a konkrétní situaci určitě vyřešíme), správně zapojený samostatný přívod elektrické energie - 230V/16A nebo 400V/32A (zásuvka 5-ti kolíková nebo 4 kolíková).

Pro bezproblémovou a rychlou přípravu je nutné zajistit volný přístup a průjezd k místu, od kterého je možné stěhovat aparaturu na podium - ideálně parkovací místo vedle rampy / vchodu.

Spolehlivost, profesionalita

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy. Profesionální přístup a spolehlivost je samozřejmostí.

V případě zájmu o naši kapelu nám zašlete poptávku, rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.Související odkazy: