Aparatura

Zvuková aparatura

Kapela používá vlastní profesionální zvukovou aparaturu s výkonem 3 600 W (RMS).
Reproboxy: dBTechnologies
Mixážní pulty: Soundcraft

Světelná aparatura

Pro osvětlení podia / kapely používáme: rampa EUROLITE LED (2x), světla PAR LED (4x), lišta LED (2x).

Nástroje, efekty, příslušenství

Hrajeme na nástroje: FRAMUS, GODIN, NOVATION, ROLAND, YAMAHA
Efekty, procesory: BOSS, dbx, DIGITECH, T.C. ELECTRONIC, T.C. HELICON, ZOOM
Mikrofony: AUDIX, SHURE, AKG (1x bezdrátový mikrofon)
Nástrojové aparatury: HUGHES & KETTNER, MARSHALL

Pro rozmístění kapely a aparatury je potřeba zajistit

Podium nebo volný vyvýšený prostor o rozměrech ideálně cca 4 m x 3 m (případně nám sdělte reálné možnosti a konkrétní situaci určitě vyřešíme), správně zapojený samostatný přívod elektrické energie - 230V/16A nebo 400V/32A (zásuvka 5-ti kolíková nebo 4 kolíková).

Pro bezproblémovou a rychlou přípravu žádáme zajistit volný přístup a průjezd k místu, od kterého je možné stěhovat aparaturu na podium - ideálně parkovací místo vedle rampy / vchodu.

V případě venkovní produkce je potřeba na rovné ploše zajistit suché kryté podium (nebo stan s dostatečně vyvýšenou podlážkou) s pevnou střešní konstrukcí, bočními stěnami a příslušnými rozměry.

V případě nesplnění těchto podmínek, zejména v případě nepříznivého počasí, je potřeba počítat s případným přerušením, v krajním případě i ukončením produkce, z důvodu eliminace rizika úrazu elektrickým proudem či poškození aparatury a nástrojů.

V případě venkovní produkce také není možné aparaturu stěhovat (např. zpět do interiéru apod.) - toto je časově a fyzicky náročné. Aparatura je vždy rozmístěna a propojena dle konkrétní situace na místě - v případě přemístění by bylo potřeba vše rozpojit, sbalit, přemístit na nové místo a vše znovu od začátku propojit a zprovoznit.

Stage plan (požadavky na rozměry podia / volný prostor)Související odkazy: