TOP TON – hudba na svatbu / oslavu

Na svatbách kapela TOP TON vystupuje v tříčlenném obsazení (klávesy – elektrická kytara/akordeon – akustická kytara) nebo v dvoučlenném obsazení (klávesy – kytara).

Repertoár

Z širokého repertoáru můžeme nabídnout hudbu různých stylů – pop, rock, country, polky, valčíky. Díky letité praxi a bohatým zkušenostem dokážeme pružně reagovat na momentální situaci a repertoár přizpůsobit náladě a přáním svatebčanů.

Začátek hraní

Dle našich zkušeností je nejčastější začátek produkce mezi 16 - 17 hodinou. Příjezd kapely na místo je zhruba 1,5 – 2 hodiny před dohodnutým začátkek hraní.

Délka hraní

Délka produkce je libovolná, dle dohody.

Technické podmínky

Kapela potřebuje pro umístění aparatury volný prostor o rozměrech ideálně cca 4 m x 3 m (případně nám sdělte reálné možnosti a konkrétní situaci určitě vyřešíme), správně zapojený samostatný přívod elektrické energie - 230V/16A nebo 400V/32A (zásuvka 5-ti kolíková nebo 4 kolíková).

Pro rychlou přípravu k akci nezapomeňte zajistit volný přístup a průjezd k místu konání pro osobní automobil.

V případě venkovní produkce je potřeba na rovné ploše zajistit suché kryté podium (nebo stan s podlážkou) s pevnou střešní konstrukcí, bočními stěnami a příslušnými rozměry. V případě nepříznivého počasí je potřeba počítat s případným přerušením produkce z důvodu eliminace rizika úrazu elektrickým proudem či poškození aparatury a nástrojů.

V případě venkovní produkce také není možné aparaturu stěhovat (např. zpět do interiéru apod.) - toto je časově a fyzicky náročné. Aparatura je vždy rozmístěna a propojena dle konkrétní situace na místě - v případě přemístění by bylo potřeba vše rozpojit, sbalit, přemístit na nové místo a vše znovu od začátku propojit a zprovoznit.

Spolehlivost, profesionalita

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy. Vždy se snažíme budoucím novomanželům vyjít maximálně vstříc. Profesionální přístup a spolehlivost z naší strany je samozřejmostí.

V případě zájmu o naši kapelu nám zašlete poptávku, rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.Související odkazy: