TOP TON – hudba na taneční zábavu

Na tanečních zábavách kapela TOP TON vystupuje v tříčlenném obsazení (klávesy – elektrická kytara – akustická kytara).

Repertoár

Na tanečních zábavách hrajeme převážně pop-rockový repertoár, na přání je možné zařadit i lidové písně (polku / valčík).

Začátek hraní

Příjezd kapely na místo je zhruba 2 hodiny před dohodnutým začátkek produkce.

Délka hraní

Délka produkce je libovolná, dle dohody s pořadatelem.

Technické podmínky

Kapela potřebuje pro umístění aparatury podium nebo volný vyvýšený prostor o rozměrech ideálně cca 4 m x 3 m (případně nám sdělte reálné možnosti a konkrétní situaci určitě vyřešíme), správně zapojený samostatný přívod elektrické energie - 230V/16A nebo 400V/32A (zásuvka 5-ti kolíková nebo 4 kolíková).

Pro bezproblémovou a rychlou přípravu je nutné zajistit volný přístup a průjezd k místu, od kterého je možné stěhovat aparaturu na podium - ideálně parkovací místo vedle rampy / vchodu.

V případě venkovní produkce je potřeba na rovné ploše zajistit suché kryté podium (nebo stan s dostatečně vyvýšenou podlážkou) s pevnou střešní konstrukcí, bočními stěnami a příslušnými rozměry. V případě nepříznivého počasí je potřeba počítat s případným přerušením (v krajním případě i ukončením) produkce z důvodu eliminace rizika úrazu elektrickým proudem a poškození aparatury a nástrojů.

V případě venkovní produkce také není možné aparaturu stěhovat (např. zpět do interiéru apod.). Aparatura je vždy rozmístěna a propojena dle konkrétní situace na místě - v případě přemístění by bylo potřeba vše sbalit, přemístit na nové místo, znovu propojit a zprovoznit. Taková operace je časově náročná (v řádu hodin).

Spolehlivost, profesionalita

Profesionální přístup a spolehlivost je samozřejmostí.

V případě zájmu o naši kapelu nám zašlete poptávku, rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.Související odkazy: